Грижа міжхребцевого диска
Що таке грижа міжхребцевого диска?
Гри міжхребцевих дисків – це одне з найважче вирішуваних завдань сучасною медициною. Захворювання виникає внаслідок погіршення припливу крові і разом з тем доступу необхідних речовин безпосередньо до міжхребцевого диска, що призводить до втрати амортизуючої здатності, висихання, руйнування, руйнування, руйнування, руйнування, руйнування, руйнування, руйнування; то є утворення грижі.
Все більше і більше людей, які мають проблеми зі спиною, розчаровуються в загальноприйнятих методах лікування: операціях і лікарських препаратах. Застосовувані в таких випадках протизапальна терапія і препарати знеболювальної дії малоефективні, а оперативне втручання досить травматично і не гарантує безповоротний догляд захворювання і появи нових міжхребцевих ігор. Що робити, якщо людина скрутила біль у спині і він не може ні піднятися, ні стояти? Біль часом нестерпний, віднімається, як правило, одна нога. до хворого не можна доторкнутися. Хворий кричить від будь-якої маніпуляції, які вже тут вправи!
Симптоми грижі хребта (міжхребцевої грижі)
Ппоперечний відділхребта
- постійний ниючий або гострий біль у попереку;
- болючі відчуття посилюються при фізичному навантаженні або русі;
- біль може віддавати в криж, ноги, органи малого тазу;
- порушення чутливості ніг;
- неможливість повернутися, нахилитися;
- збереження однакової пози, в якій найменше відчуває біль.
Шийний відділ
- головний біль, який посилюється при рухах і не проходять після анальгетиків;
- запаморочення при різкому повороті голови;
- больовий синдром в руках, плечах і грудній клітці;
- «мушки» і кольорові плями перед очима;
- погіршення зору та слуху, «дзвін» в вухах;
- зрідка оніміння мови, зміна голосу.
Грудний відділ
- біль у грудях і між лопатками, підняття руки, нахилах;
- біль відчувається сильніше по ночами, при переохолодженні, поворотах, великому фізичному навантаженні;
- болючі відчуття посилюються при глибокому вдиху та видиху;
- оніміння окремих ділянок шкіри, «мурашки»;
- свербіж, печіння, відчуття холоду в ногах;
- приступ болю між ребрами під час ходьби;
- відчуття, як груди стиснули обручем.
Як самому полегшити біль при грижі хребта?
Для зменшення болю в домашніх умовах Ви завжди можете провести комплекс знеболювальної гімнастики. Вправи комплексу докладно описані на сторінці за посиланням «Знеболювальна гімнастика» >.
Лікування грижі хребта (міжхребцевого диска) методом кінезітерапії
Кінезітерапія допомагає повністю позбавитися від міжхребцевої грижі, виключаючи проведення операції та застосування знеболювальних засобів. Міофасціальна діагностика дозволяє визначити точне місце лікувального впливу. Після проведення занять у наших пацієнтів відновлюється колишня рухливість, а також істотно знижується ймовірність рецидивування міжхребцевої грижі. В нашому центрі кінезітерапії проводиться найбільш ефективне лікування даного захворювання. Виконання спеціально підібраних вправ з використанням тренажерів сприяє повному відновленню і нормалізації біохімічних процесів як в самому міжхребцевому диску так і м'язах і тканинах: В результаті посилення припливу крові до необхідної зони, пошкодженого диска, грижа поступово розсмоктується, прилеглі тканини повертаються до попереднього нормального стану.
Велике значення в лікуванні грижі хребта має індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Лікування в Українському центрі кінезітерапії через рух суворо контролюється лікарем і дає відмінний стійкий результат за досить короткий термін. повністю відновлюються нормальні рухові функції, йде біль у спині, повністю йде грижа хребта.